Sukupuoltaan vaihtanut vastaa kysymyksiin..
Kommentit (18)
Ensin menin lääkärin lähetteellä diagnosoitavaksi ja diagnosointi jakso kesti mun kohdalla 9kk. Sen jälkeen alotin hormoonihoidon ja ennen kirurgisten toimenpiteiden alotusta mulle tehtiin mm. epilaatio (eli partakarvat poistettiin). näin lyhykäisyydessään. sukupuoli vahvistetaan ja uuden sotun saa maistraatista.
Onko tehty tekovagina vai tehdäänkö? Mites miehesi suhtautui kun kerroit sukupuolenvaihdoksestasi?
Onko tehty tekovagina vai tehdäänkö? Mites miehesi suhtautui kun kerroit sukupuolenvaihdoksestasi?
suhde on vielä melko nuori enkä ole saanut aikaseksi kertoa.
hormonihoidon seurauksena alko rinnat kasvamaan kyllä mutta viime kesänä mä otin implantit. ulkoisesti en usko että kukaan uskois että 4v sitten olin vielä mies.
Vierailija:
suhde on vielä melko nuori enkä ole saanut aikaseksi kertoa.
Olet siis ihan naisellinen, etkä sellainen dragqueenin näköinen peruukkipää?
Sinulla on siis naisen sukupuolielimet (siis emätin?)?
ettei yritä turhaan etsiä sitä toista reikää...
tippaakaan homofobinen tms. Onnea suhteeseen kertomisenkin jälkeen! ja tuo on hyvä että miehellä on jo lapsi, niin ei niitä välttämättä enää edes kaipaa.
sukuelimistä ei osaa maallikko sanoa onko " aito" vai ei. mulla on pitkä tukka ja enkä myöskään ole ihan pisimmästä päästä, 175cm.
http: //www. europeants. org/surgeons/results/suporn/anonymous_1/srsresult. html
tuolta näkee genitaalialueen leikkauksen jälkeen. kuvassa en kylläkään ole minä. mutta eikös ihan aidolta näytä?
ja orgasmi on täysin mahdollinen.
mun mielestä aika epäreilua että et ole kertonut tälle kenen kanssa seurustelet totuutta itsestäsi.
ettet oo kertonut miehellesi et olet aikaisemmin ollut mies. oksettavaa!
Suurin osa mun ystävistä on onneksi hyvin avarakatseisia, tosin pari poikkeustakin löytyy, valitettavasti. Oikeastaan suurimmat ongelmat on ollut töissä. Mä olen 29v
ja kyllä, olen onnellinen.