Huomaako kun mies saa orkun
Ei sitä aina huomaa naisesta. Olenko aivan kuutamolla jos peittelen asian ja annan siemensyöksyn tulla pidättäen tunteitani? Olisi vain niin kiva jos sen saisi jopa samaan aikaan... ja niin, että hyvä tunne näkyy.
Kommentit (7)
minä ainakin yleensä tunnen miehen vehkeen "sykkivän", kun tulee. Eli vaikeaa ois hämätä ; )
Ja minä en ainakaan osaa laueta huomaamattomasti, kyllä siinä tulee ääntä ja supisteluakin sen verran.
Mutta jos ei ääntä pitäis, niin en välttämättä huomais. Ainakaan heti, sitten vasta jos spermat valuis pois. Meillä mies laittaa ne aina emättimeen.
kyllä mä huomaan mun miehestä milloin hetki on koittanut. :) mä huomaan myös milloin orgasmi lähestyy.
mies sanoi kyllä, ettei muka huomaa milloin minä saan, mikä on mielestäni aika outoa, luulisin että sen jo kuulee aika selvästi, mutta ei miehen mielestä :D
Sen pitäis tuntua supisteluna miehen kalussa. Voithan sä huutaa vaikka hoosiannaa, mutta jos kalulla sitä ei tunne, niin on vähän outoa.
tai siis ainakin minä huomaan kun oma mieheni saa orgasmin. Vehje tuntuu isommalta ;) Mies huomaa myös kun minä saan, vaikka yrittäisin olla hipihiljaa sillä hetkellä, mikä kyllä harvemmin onnistuu :D
???? Ymmälläni olen...