Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi te laitatte kuvianne nettiin johonkin irc-galleriaan? Olen 37 enkä tajua. Ilmeisesti olen siis kalkkis?

Vierailija
01.07.2006 |

Mutta siis kertokaa, mitä hyötyä siitä on?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
01.07.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

aapelissa tai missä tahansa muualla netissä jonkun mukavan ihmisen kanssa, joka asuu vaikka 300-3000km päässä minusta, voin esitellä itseni (aivan kuten hän näkisi minut oikeastikin, jos tapaisimme vaikka baarissa) helposti galtsun kautta. Hän näkee mielenkiinnonkohteeni ja ulkonäköni, sekä voi ottaa minuun yhteyttä, ilman, että jaan mailiosoitettani. Kätevää!

Vierailija
2/3 |
01.07.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siks laitoin kuvat sinne että pääsen " galleriavakoilemaan" eli lukemaan toisten kommentteja, olen siis saletisti tietoinen kaikesta :D

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
01.07.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vähän kuin kävisi baarissa tms, jota itse harrastin aikanaan? Ottaako toiset yhteyttä paljonkin sen kuvan perusteella? Tämä on kiinnostava ilmiö.



ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kolme kahdeksan