onko jari litmanen homo? Tuli mieleen tässä mm-kisoja katsellessa!
Kommentit (13)
On alusta asti tehnyt selväksi, että haluaa olla julkisuudessa vain jalkapallouransa takia. Ei halua olla esillä kisastudioissa eikä missään hömppäohjelmissa. On opetellut aina uuden kielen siirryttyään pelaamaan uuteen maahan, puhuu tällä hetkellä ruotsia, englantia, espanjaa, saksaa ja hollantia. Jari on rikas, muttei pröystäile sillä. Pystyy pitämään elämänsä melko hyvin poissa julkisuudesta, hieno juttu.
vasta sai lapsen sen yhden naisen kanssa.
Miksi niin ajattelet? Mulla on aina gaydar piippaillut Litmasen kohdalla ja olen ajatellut, ettei siinä ole mitään järkeä. Mieshän on käsittääkseni naimissa jne.
Mä luulen että homot suostuu pitämään takatukkaa vain kuolleen ruumiinsa yli 2000-luvulla. Pikemminkin yhdistän takatukan johonkin perähikän amiksesta valmistuneeseen macho-raudoittajaan.
Vierailija:
Mä luulen että homot suostuu pitämään takatukkaa vain kuolleen ruumiinsa yli 2000-luvulla. Pikemminkin yhdistän takatukan johonkin perähikän amiksesta valmistuneeseen macho-raudoittajaan.
Jarilla on ollut monta tyttöystävää, ei ole halunnut vain tuoda heitä julkisuuteen.
Amiksilla on sellaset etuhyppyritukat.
Vaikka nykyhomot siis harrastaakin takatukkaa, meitsi on pitänyt sitä mahdollisimman anti-homona valintana. Jostain muusta syystä siis Litti laukaisee mulla homohälytyksen. Samaa mieltä olen, että se on hassua.
Mutta mitäs sillä on väliä.
Se on kuitenkin saatanan taitava potkupallonpelaaja.
x lahden reipas
Vierailija:
Mutta mitäs sillä on väliä.
Se on kuitenkin saatanan taitava potkupallonpelaaja.x lahden reipas
Jarillahan oli pitkäaikainen tyttöystävä Tiina, joka muutti hänen kanssaan Hollantiin Jarin aloittaessa kansainvälisen uransa Ajaxissa. Pari erosi sitten muutaman vuoden kuluttua. Jarilla on ollut Hollannissa tyttöystäviä. Tapasi sitten pari vuotta sitten virolaisen mallin Ly Jurgensonin, muuttivat yhteen melko pian, heille syntyi poika viime marraskuun alussa. Jari on yksi niistä julkkiksista, joka pystyy elämään elämäänsä poissa parrasvaloista. Ei ole ikinä antanut haastatteluja yksityiselämästään. Nykyisin Jari pelaa Ruotsissa Malmössä.
sillä oli suhde johonkin miespuoliseen muotisuunnitelijaan jolle se lähetteli kiihkeitä tekstiviestejä ja joka sitten näytteli niitä jokaiselle jota asia vähänkään kiinnosti. Viettivät öitä yhdessä sen miehen asunnossa.