EIKÖ TOTA H:TIN GOLGATE
mainosta saa pois!!!!!!!!!!!!!! aina kun perhe nukkuu se alkaa pölöttämään kun menee tarpeeks alas sivulla! H:tin karies simpukka gggggggggggggggrrrr
Kommentit (8)
Minulla on sellainen ollut jo vuosia ja tuossa vaan näkyvät mainokset!
ap. en edes tiennyt tuosta mahdollisuudesta.Tämä sivuhan täynnä mainoksia.
Juuri tuollainen häiritsevä pakkomainostaminen ainakin kannustaa olla ostamatta ko.tuotetta! juuri ärsyttävyyden vuoksi.
Tietysti voi laittaa koneen äänettömälle,mutta aina ei ehdi, muista....tässä on kyllä kaikki reunat mainosta täynnä,kilpailua, viasatia,HK ta ym.
Minulla on sellainen ollut jo vuosia ja tuossa vaan näkyvät mainokset!
Mainoksilla kustannetaan sivustojen ylläpito... Mahtaisi olla makeita sivujatiedossa, jos mainostaminen lakkaisi.
Vieläkö jollakin on antiikinaikaiset sivut, että ottaa ne mainokset näkyviin. Aika siirtyä nykyaikaan. Lataa ilmainen Mozilla Firefox-selain (ihan helppo, aivan samalla tavoin toimii kuin IE) ja siihen lisäosaksi Adblock -lataus (suomiversio). Voin lämpimästi suositella. Jos kaikki hankkisi nämä, niin mainoksien laitto loppuisi turhana. On vain typerää rahanahneutta, kun IE ei ole laittanut tätä sensuuria vakioksi selaimen ohjelmiin.