Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

nyt mä alan uskoo johonkin korkeempaan :)

Vierailija
27.10.2008 |

appiukko pääs lauantain hesariinkin... oli ajanut motarilla ja sillä oli lähtenyt taju kesken ajon. auto oli käynyt vastaantulijoiden kaistalla ja käynyt pientareella. auto oli mennyt 500m itsekseen kun appiukolla oli ollu taju kankaalla. selvisi tästä hommasta ilman mitään fyysisiä vammoja. Autokin oli vissiin ihan kunnossa. oli saanut duunissa ruokamyrkytyksen ja oli lähdössä sieltä kotiinpäin kun tämä tapahtui.. lehdessä tosin luki et olis saanut sydänkohtauksen.. mistähän ne reportteritkin keksii näitä juttuja.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
27.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

että tuntuu niinkuin joku olisi järjestellyt asioita ja ohjaillut tiettyyn suuntaan. Uskovainen en ole koskaan ollut, mutta joku taitaa kuitenkin olla jossain ja tarkkailla tilannetta. Kuka tai mikä se sitten lieneekin.

Vierailija
2/2 |
27.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

en ole uskovainen vaikka kirkkoon kuulunkin :) mutta on mun mielestä todella pakko olla jotain muuta kun hyvää tuuria että jos lähtee motarilla taju eikä kellekkään satu mitään... appiukko on vasta 55v ja sen lapset 29v ja 25v ja meidän lapset (eli sen lapsen lapset 5v ja 2v.. olis jäänyt kyllä vaaria kaipaamaan. onnex selvis säikähdyksellä. ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yksi seitsemän