Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Aikaansaamattomuuden huippu

Vierailija
24.10.2008 |

Oon vuoden verran manannut työpöydän repsottavaa laatikkoa, maininnut asiasta toisinaan miehellekin. Nyt vasta älysin kääntää ruuvia varttikierroksen ja kas vaan, laatikko on ihan kunnossa.



Voi ELÄMÄ :D

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
24.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mm. kylpäärin oven kahva joka aina lähti irti ja sitä ihmeteltiin joku vuosi. Mies sitten kerran ruuvasi irti ja käänsi sen toisinpäin niin jopa pysyi :)

Vierailija
2/2 |
24.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

mikä siinä on, ettei ihan yksinkertaista, jokapäivästä elämää haittaavaa/häiritsevää seikkaa saa korjattua?? Meillä voi olla niin että esim. joku pariton sukka tai lasten lelu lojuu eteisessä päiväkausia, ja sitä potkiskellaan pois tieltä aina ohi kulkiessaan mutta kukaan ei saa nostettua sitä sieltä pois ;0 Mitäpä muutakaan kuin oman itsensä saamattomuutta!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kaksi neljä