Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Sairaala-sarjan heta vauva ei kuollutkaan?

Vierailija
24.10.2008 |

Laitoin googleen hakusanaksi heta-vauva ja sieltä löytyi tällainen:



siinä sarjassa vaan ei nähdä koko hommaa, siinä on ne pahimmat vaiheet..

Heta on tällä hetkellä 3kk vanha tyttö joka osaa itkeä, liikkua, syödä ja katsella ympärilleen. Vakava aivovamma hänellä edelleen on mutta tällä hetkellä kaikki on paljon paremmin kuin alussa. :) että sarjasta saa vähän väärän kuvan tilanteesta..

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
24.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

..mutta aika outo jos sarjassa jännitetään että jääkö henkiin ja uhataa irottaa letkuista jne...ja hetken kulttua viedään vauvaa kylmiöön...ni kyllä siinä minusta selkeesti siihen Hetaan viitataan!!!!

Vierailija
2/3 |
24.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lastenteholla kuolee - jos ei joka päivä niin ainakin joka viikko joku. *Ei niille kaikille käy niin hyvin kuin sulle*

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
24.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta suruliselta tuntuu! En itse ole ikinä kuolutta nähnyt saatika pientä vauvaa, ehkä sitten tynnyrissä elänyt!

Jotenkin vanhempien puolesta pahalta tuntuu..kun itsekkin voisin mielummin oman henkeni antaa kuin oman pikkuisen elämän alun!



Mutta ossaanottoni kaikille niille jotka ovat joutuneet tälläistä läpikäymään!



T: 2

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yhdeksän yksi