Pakko jakaa tämä jonkun kanssa
ja te saatte kunnian, koska en muillekaan voi kertoa.
Kävimme kiihkeillä aamupäiväpanoilla rakastajani kanssa keväisen luonnon helmassa. Oli todella jännää ja nyt en millään malttaisi odottaa seuraavaa kertaa! Himokas kesä tiedossa, LISÄÄ TÄTÄ!!
Kommentit (6)
[quote author="Vierailija" time="23.04.2014 klo 17:45"]
Ihanaa, kyllä sun kelpaa :).
[/quote]
Niin munkin mielestä, koska seksielämä kotona täysin kuollut.
Lenkillä käytiin miehen kanssa. Siellä miehen siitin alkoi seisoa tosi kovana ohuissa juoksuhousuissa. Oli pakko tehdä jotain. On miestä hihasta ja johdatin lenkkipolulta metsän siimekseen. Siellä menin mahalleni ison rapakiven päälle ja paljasti hieman pyllyä. Mies työnteli ja laukesi viidessä minuutissa. Jatketttin lenkkiä. Kotona juteltiin ja päätettiin, että harrastetaan ulkopanoja enemmänkin, kun tuntui niin hyvältä.
Jos tavoittelet taivasta, katso kuuta. Mutta jos tahdot rakastajasi uskollisuutta sulje hänet kaappiin. Tulee aika jolloin kuu ei paista, eikä tähdet kimalla. Niin todellisuus hämärtyy ja haaveet häviää.
ihan vaan mättäällä vai kuinka tää tapahtui