Neuvoja kaipaa suihinotossa!!
Eli miten se tuntuu miehestä parhaimmalta? Itse en meinaa saada imettyä tarpeeksi syvälle kun tulee yökkö. Eli kaipaan tekniikka neuvoa:)
Kommentit (8)
Ei tosiaankaan ole oleellista, että muna pitäisi saada syvälle kurkkuun. Siis minusta ei ole. Moni on innoissaan juuri syväkurkku jutuista.
En tiedä mitään kiihottavampaa kuin turpeat huulet painautuneina terskaa vasten, kun tunnen kielen lipovan munan päätä ja terskan alapintaa aivan nupin päästä. Mene polvillesi seisovan miehesi eteen, ja kaiva Toisella kädellä runkkaat kullin vartta, ja toisella kannattelet kiveksiä, niin takaan, etää kauaa et joudu olemaan kuivin suin. Jos saat miehesi tuntemaan, että palvot hänen elintään, ja uskallat puhua hiukan tuhmia, niin huh huhh. Ja muista, että jatkat runkkausta niin kauan kunnes miehesi ei enää kestä. Kesken lastinheiton ei pidä lakata, vaikka et lastia suuhusi ottaisikaan.
Itse en pidä imemisen tunteesta, mutta monet tuntuvat sen ihanuudesta ainakin puhuvan. Märkien huulien ja kielen liuku paljastetun terskan pinnalla on minulle taivas, jossa tosin harvoin pääsen käymään.
ja kannattaa muuten kysyä, että mistä toinen pitää.
Hampaiden käyttämistä minulla ei tarvitse varoa, lisää kiihotustani valtavasti, kun vaimo puree kovaa kaluani. Kovaa kaluaham saa purra ja kovaa, ei satu, joskus vaimo puraissut viittä vaille kovaa, ja se sattuu.
ota pussit käteen ja vedä alaspäin riuhtaisemalla ja kierrä neljä kierrosta. laita 10 ampeerin lasiputkisulake virtsaputkeen ja lyö kyrpää pöytää vasten rikkoen sulake, tämän jälkeen kaada tabascoa virtsaputkeen..on varmaan äijän mielestä niin hyvä poskihoito ettei tarvi uusiksi pyytää...
näin taidan tehdä!!! Mies vaan kerran kysyi että pystynkö ottamaan syvemmälle, mutta en tosiaan pysty ja jos ottaa poskeen päin ne hampaat on siinä ikävän lähellä:(
muista katso miestä silmiin.äläkä unohda palleja tai nivusia tuntuu hyvältä kun nivusista nuolasee
Ei sitä tarvitse syvälle ottaa, koita niin, että imeä lutkutat terskaa ja kädellä vetelet nahkaa ylösalas. Varo hampaiden käyttämistä, se ei tunnu hyvälle.