Tupla penetraatio
Onko kenelläkään kokemusta, että saisi munaa pilluun ja peppuun samaan aikaan?
Ajatus kiihottaa minua kovin ja pornossa nuo kohdat on mun lemppareita!
Juuri sormetin itselleni orgasmin katsellessani kun kaksi miestä pani nättiä naista molempiin reikiin.
Uskaltaisikohan tätä ehdottaa omalle miehelle?!
Kommentit (19)
En, mutta olen ottanut suihin kahdelta mieheltä sanaan aikaan. Olivat hieman vaivaantuneita kun hieroin niiden terskoja välillä yhteen haha:D Mutta meikä tyttö kyllä tykkäsi!
Kyllähän tuota on muutama kerta tullut harrastettua. Vaati kaksi hyväkuntoista ja itsetunnoltaan reipasta miestä. Ja naisenkin täytyy olla sinut kehonsa kanssa... Tupla on nautinnollinen naiselle, jos kaikki elementit ovat kohdallaan. Naisen halukkuuden jälkeen miesten yhteistyökyky on tärkeää joten suosittelen kokeneita kaveruksia tai miestä miehesi avuksi... Kirjoittele rohkeasti lisää asiasta Fullpleasure200 ätti gmail piste com...
Kokeiltiin eilen anustapin kanssa, mut ei ole yhtään sama asia!
Jotenkin se kahden miehen saaminen olis se juttu!
Kai mun täytyy jatkaa suostuttelua. Eilen kun katsottiin pornoa, kyselin mieheltä kumpi hän olisi, kun kaksi pani yhtäaikaa. Hän haluaisi olla aina se päälimmäinen, riippumatta miten päin nainen oli.
Lupasin miehelle, että hän saa kahta naista, jos suostuu tähän.
AP
[quote author="Vierailija" time="05.07.2015 klo 14:34"]
Lupasin miehelle, että hän saa kahta naista, jos suostuu tähän.
AP
[/quote]
No suostuiko?
[quote author="Vierailija" time="05.07.2015 klo 14:34"]
Lupasin miehelle, että hän saa kahta naista, jos suostuu tähän.
AP
[/quote]
Reilu peli ;)
Yritän olla reilu, enkä kieltäisi mieheltäni hänen haluumiaan asioita!
Siksi meillä paneskellaankin joka päivä ;)
AP
Exä soitti ja kysyi josko minä ja veljeni haluttas kokeilla.
Hyvinhän se meni eka kerralla ja nyt ollaan sit kokeiltu kaikilla tavoilla .Tavataan kerran kuussa ja pidetäään kivaa.
Ota nyt alksi kaksi dildoa ja kokeile niillä.
Olen kokeillut siis yhdistelmää että molempiin reikiin yhtäaikaa. En samaan reikään vaikka kiinnostaisi.
Lämmittelyn jälkeen pienemmällä pelivehkeellä varustettu mies tulee aluksi sisään kakkoseen. Sitten pienemmän miehen vempele sisällä kakkosessa laskeudut ratsastamaan paremmin varustellulla miehellä. Kokeneet konkarit löytävät heti vuorotahdin. Nauti!
Itse harrastanut juuri toisinpäin että ensinkin ratsastaa kookkaammalla ja kun valmista niin toinen takaa kakkoseen. Sit nauttimaan.
Ap: oletko kokeillut samaan reikään kahta munaa. Se on haastavaa mutta kiihottavaa
t Jahve
Kyllä minäki tykkäisin, kuhan ei mitään persu-juttuja en haluais munaa kakkosesta suuhun. Pillusta ihan ok, suuhun siis!
Myönnetään, toi PerSu maistuu ja haisee pahalta
Jahve
Olen saanut pariin kertaan. Ensimmäinen oli kännissä sähläily baari-illan päätteeksi missä pojilla ei oikein kokemus ja rohkeus riittänyt.Toisella kertaa sitten levin reissulla kokeneet kaverukset näyttivät miten taivaat aukeaa
N 37
Nuorena tullut kerran kokeiltua. Ystävä pariskunnan kanssa ihan normi kimppaa/vaihtoa mentiin yks vappu jo hyvissä ajoin ennen baariin lähtöä. Oma muija, nykyinen vaimoni ei sitä halunnut, mutta tää toinen muija halus kokeilla. Oma mulkkuni on huomattavasti isompi, itse asiassa yllättävän pieni tällä kaverilla. Minä alimmaisena, daami ratsaille ja sen oma kundi kakkoseen. Itse en oikeastaan pystynyt liikkumaan, tai hänen kalu lipsui tytön pyllystä pois. Minä ja tää muija siis oikeastaan paikoillaan ja toinen kaveri veti loppuun asti pyllyyn. Sen jälkeen hän sitten ratsasteli minullekkin orgasmin. Ei mikään niin järisyttävä kokemus kun luulisi. No eipä siitä kundista oma muijakaan ihan hirveitä saanut, mutta tykkäsi kyllä tyttöjen välisestä puuhailusta.
Olen saanut vain yhtä miestä + dildo pillussa/anaalissa. Ehdota vaikka sitä aluksi.