mitä jos miehesi
Kertoisi että haluaa kokeilla vierasta naista ihan luvan kanssa? Antaisitko luvan käydä kertaalleen panemassa?
Kommentit (15)
Antaisin, eihän sitä aikuista voi estää. Mutta meidän suhde olisi sitten siinä. Mies tietää kyllä mun mielipiteen pettämisestä, niin ottaisin koko kysymyksen niin, että haluaa jo eroon musta.
Ensin tuntuva korvapuusti korville ja sitten ulos!
Antaisin. Elämä on lyhyt. Tottakai saa kokeilla jos haluaa
Ehkä. Ennemmin antaisin luvan kokeilla miestä.
Ei oo mun luvan varassa hänen tekemiset.
Mutta mielipiteeni voin esittää ja sanoa oman vastineeni, jos ko. hommaan ryhtyy.
Teki sen jo ihan ilman lupaa, sai eropaperit käteensä. Eli ei tarvii mun lupaani enää mihinkään.
Antaisin. Suhde tosin loppuisi jo tuohon, että haluaa olla toisen(kin) naisen kanssa.
Tottakai annan luvan, tosin en haluaisi häntä enää takaisin. Mun puolesta mieheni saa vaikka jo tänään lähteä vieraisiin. :)
En antaisi lupaa. Ainakin nyt tuntuu siltä. Tulevaisuudesta en voi tietää.
N31
[quote author="Vierailija" time="13.03.2015 klo 13:57"]
Antaisin. Elämä on lyhyt. Tottakai saa kokeilla jos haluaa
[/quote]
taiso lla miehen milipide eikä naisen
En haluaisi ikinä tietää. elämä on lyhyt eikä seksi ole mikään pyhä asia. silti pettämisen ja uuden yrityksen kokeneena voin sanoa, että kun suhteessa menee muuten hyvin sitä ajattelee, että se kestää kaiken. Kun elämässä kuitenkin tulee väistämättä aikoja, jolloin parisuhde hiertää ja muukin elämä stressaa, alkaa myös nämä "unohdetut pikku epsodit" kummasti palailla mieleen. On vaikea tietää, miten tapahtunut myöhemmin vaikuttaa...Vähän lapsellinen ajatus, että ei soisi toiselle nautintoja elämässä, koska voiolla, että se häiritsee joskus. Silti ajattelen, että kyllä hyvää suhdetta voi ja pitää suojella.
En antaisi