Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Oletteko harrastaneet kuvien ja videoiden vaihtoa...

Vierailija
07.10.2012 |

... netissä täysin ventovieraiden kanssa?



Millaiset on ollut kokemukset ja mitä neuvoja antaisitte aloittelijalle?



Itseäni kiinnostaisi moinen kovastikin, mutta ei oikein ole löytynyt hyvää paikkaa mistä löytäisi toisia asiasta kiinnostuneita.



Tarkoituksena olisi kenties piristää vaimon kanssa seksielämään ottamalla siihen näin "muita mukaan". Tarkoituksena ei ole ainakaan lähiaikoina laajentaa mihinkään tosielämän kimppaan.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
07.10.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Naisten visuaalisuus on aika mitätöntä sorttia joten naisia on aika vaikea saada tuollaisesta innostumaan.



En siis halua mitenkään masentaa. Tosin jos kyse on jostain aktikuvista- tai videoista niin varmasti on kiinnostuneita miehiä (ja ehkä muutama kiinnostunut nainen enemmän) joiden kanssa niitä voi vaihtaa eikä siinä ole suurempia homoeroottisia jännitteitä vaikka sellaisia toisen miehen kanssa vaihtaakin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla