MYYDÄÄN 4 florakoodia
Kommentit (22)
Mitä ihmettä jollain Flora-koodeilla tekee? Utelias ulkosuomalainen ihmettelee näitä koodiviestejä :)
muumimukeja saa vapaavalinnasta kympillä :D
Minä tarjoaisin kaikista koodeistasi 5 e plus postarit!
ihmeessä postikulut? eikö koodit voi laittaa vaikka tekstarilla? eikä tiistaina taida olla enää mukeja jaossa...
tosiaan tekstarilla voin myös toimittaa
ja viestikenttään puhelinnumerosi tai sp-osoitteesi
Kalliimmaksi mukit tulee Floora koodien kanssa... Hoh hoijaa...
Mutta en uskalla laittaa rahoja sun tilille kun mistä tiedän kenelle myyt, rahat menee kankkulan kaivoon jos et kerro just mulle koodeja tai olet kertonut ne muille ennen mua jo :/
muki maksaa 10 mut mitäpä en floora koodien eteen tekisi.
Onko tosiaan niin, että kun noita koodeja kerää niin saa muumimukin ilmaiseksi vai pitääkö siitä maksaa kuitenkin? Aattelin kun jossain sanottiin että lunastuslipukkeen arvo on 16,50€ ja sillä saa mukin Iittalan myymälästä..
Silti esim. Halpa-Halleissa muumimukit ovat maksaneet 9,5..10,50 välillä!
Onko se muki jotenkin arvokkaampi kun sen hakee Iittalan myymälästä ja ostaa sen takia monta voipakettia :)
mikä idea.
itse ostan kans muumimukit vapaa valinnasta hintaan 9,90 €.
Uutuus maksaa aina 13,90 €, siis kausimuki uutena.
eihän tästä mitään tule! Ei sulle voi tehdä suoraan tilisiirtoa kun mistä tietää että sä lähetät sen maksajalle etkä ole lähettänyt jo toiselle? Mihin asti kampanja on voimassa?
Onko nämä jotain voipaketteja mitä kerätään (kai syödäänkin) ja sitten saa muumimukeja. Tirsk*
Käviskö 2,5 postareineen?