miehet! kuin paljon naisellanne on pikkareita/rintsuliivejä?
ja onko ne pareja enimmäkseen vai irtoosia?
tuleeko naisen niitä käytettyä edes kaikkia kerran vuodessa?
pitääkö sinun pyytää niitä häntä laittamaan päälle?
Kommentit (5)
Ei käytä alushousuja kuin kuukautisten aikaan ja silloin on sloggin mummopöksyt. Isorintaisena tarvitsee hyvät ja tukevat liivit, yleensä ihan nättejä kyllä. Hepenillä ilahduttaa joskus, korsetteja tai sukkanauhoja vaikka vaimo on kyllä ehdottomasti parhaimmillaan alasti. Hörhelöt ovat kyllä ihan kivoja, mutta eivät mitenkään lisää kiihotustani.
jos oma emäntä käyttäs mummopöksyjä ei paljon seksi kiinnostais :D
Vaimollani on riittävästi. Sanoin tässä kerran että käyn seksiliikkeestä hakemassa sellaiset rintsikat joissa jää nännit paljaaksi. seuraava naintikerta olikin yllätys, vaimollani oli pitsiset rintsikat päällä ja nänneille avonaiset paikat. Verkkosukat jalassa, ai ai kun panetti. Kun olin antanut hänelle suuseksiä ja aloin naimaan tunsin niin että olisi saanut vierasta, näin tehtiin myöhemminkinM50+.
No on yllättävän kiihottavat, joissa nännit jää näkyviin. Mulkku nousee heti pystyyn ja pitää saada pillua.
No voih nyt on taas tää ongelma, et kun emäntä ei käytä alushousuja, kun vain satunnaisesti lappuja pöksyissään käyttäessään (yleensä OB kun vuotaa), No rintsikat ja samaasarjaa olevat alushousut ovat vain juhlia varten. Pienrintasena ei tarvitse tukea, vaikka imettänyt lapsiaan, on ne ryhdissään hyvin pysynyt.