Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Lenkkikaveria Turusta?

04.04.2006 |

Heips,



Elikkä kaipailisin lenkkikaveria pitkille vaunulenkeille Turussa. Tavoitteena olisi karistaa raskauskilot ja muutenkin piristää mieltä käymällä säännöllisesti pitkillä kävelylenkeillä vaunujen kanssa, mutta välillä käy tylsäksi yksinään kävellessä kun ei vielä tuosta pikkuneidistä (kohta 3 kk) ole juttuseuraksi..

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
05.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lapset eivät enää ole vaunuikäisiä, mutta jos kunto kasvaa niin että rupeat juoksemaan, niin minä kaipailisin kaveria pitkille juoksulenkeille.

Vierailija
2/4 |
06.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse kans kaipaisin lenkkiseuraa, mut autolla en välttämättä viitsis ensin lähteä ajamaan.



t.kolmenmami

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
08.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä käyn kans lenkillä muutaman kerran viikossa (lähinnä kauppareissut), ja vois olla joskus ihan kiva että olis seuraa. Meillä koht 11kk ikäinen tyttö ja asutaan härkämäessä.

Vierailija
4/4 |
08.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Asutaan Länsinummessa.. Mulle voi laittaa viestiä osoitteeseen

angelika84@jippii.fi jos lenkkiseura kiinnostaa. Juoksulenkeille musta ei varmaan ihan vielä ole (ja vaunujen kanssa ei oikein mahdollistakaan), mutta reippaille kävelylenkeille lähden erittäin mielelläni.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kuusi neljä