Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Yöpyminen lentokenttähotellissa

Vierailija
04.03.2014 |

Minkälaisia kokemuksia on yöpymisestä Helsinki-Vantaan lentokenttähotelleissa, kun lähtö lennolle on aikaisin aamulla?

Saako Finnmatkoilta jostain alennusta? Harkitsemme sitä koska aikaisin aamulla lähtö.

Kommentit (2)

1/2 |
04.03.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

 

Hei!

Kiitos viestistäsi.

Mikäli olet lähdössä aikaisella aamulennolla tai palaat illalla myöhään voit aloittaa tai päättää lomasi mukavasti levänneenä Helsingissä tai lentokentällä. 

Asiakkaamme voivat  tehdä huonevarauksen erikoishintaan Restel -ketjun hotelleihin: https://www.hotellimaailma.fi/ 
Mainitse, että olet Finnmatkojen asiakas.

Best Western Airport Hotel Pilotin majoitustarjouksia voi tiedustella suoraan hotellista. Sähköposti hotel.pilotti@bwpilotti.fi tai puhelin (+358) (0)9 329 48 00, hotellipilotti.fi. Mainitse, että olet Finnmatkojen asiakas.

Myös Airport Hotel Bonus Inn tarjoaa myös sopimushintaista majoitusta Finnmatkojen asiakkaille. Puhelin (+358) (09) 825 511.

Terveisin, Mari
Finnmatkat
myynti@finnmatkat.fi

Vierailija
2/2 |
05.03.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Suosittelisin Hilton Airport-hotellia, joka sijaitsee lentokenttä alueella, kävelymatkan päästä 2 terminaalista. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla