mä näen miehistä erinäiset seikat "läpi"
Kommentit (32)
[quote author="Vierailija" time="25.08.2015 klo 20:19"]Mä nään ihmisistä yleensäkkin läpi. Oonko bi?
[/quote]
Ja miten näet? Miten toinen kysymys tähän liittyy?
Minä osaan aistia miesten pallien koon pelkän hajun perusteella.
Näen seksuaalisuuteen liittyviä asioita.
Ja mä näen peilikuvassani Jeesuksen.
Minäkin näen, mutta en vaan miehistä vaan ihan kaikista ihmisistä. Tää on tosi hauskaa oikeastaan.
[quote author="Vierailija" time="25.08.2015 klo 20:29"]Minäkin näen, mutta en vaan miehistä vaan ihan kaikista ihmisistä. Tää on tosi hauskaa oikeastaan.
[/quote]
Kyllä. Tiedän etukäteen onko miehestä mihinkään ilman kosketusta.
Mä olen Napoleon, eristettynä johonkin koppiin. Muita?
[quote author="Vierailija" time="25.08.2015 klo 20:32"]Mä olen Napoleon, eristettynä johonkin koppiin. Muita?
[/quote]
Ja tämä liittyy aiheeseen miten?
[quote author="Vierailija" time="25.08.2015 klo 20:31"]
[quote author="Vierailija" time="25.08.2015 klo 20:29"]Minäkin näen, mutta en vaan miehistä vaan ihan kaikista ihmisistä. Tää on tosi hauskaa oikeastaan. [/quote] Kyllä. Tiedän etukäteen onko miehestä mihinkään ilman kosketusta.
[/quote]Niin minäkin, ja olen todennut että harvasta on mihinkään..
[quote author="Vierailija" time="25.08.2015 klo 20:35"]
[quote author="Vierailija" time="25.08.2015 klo 20:32"]Mä olen Napoleon, eristettynä johonkin koppiin. Muita? [/quote] Ja tämä liittyy aiheeseen miten?
[/quote]
Liittyy aika oleellisesti. Mieti miten.
Kyllä. Minä asun iglussa ja yritän vallata jokaista nurkkaa itselleni.
Siis jos näet läpi, niin voisitko katsoa vaikka alkavia syöpäkasvaimia. Niitä on hurjan hankala löytää muuten.
Minä näen ihmiskunnasta läpi, että seksuaalisuus vaihtelee paitsi ihmisten välillä, myös samassa ihmisessä eri tilanteissa ja eri aikoina. Lisäksi olen todennut, että ne jotka asettavat seksuaalisuutta minkäänlaisiin kategorioihin (hyvä/huono/intensiivinen/kevyt/alistava/alistuva), ovat joustamattomia ja tylsiä pidemmän päälle.
Olipa muuten huono aloitus, ei tuosta tiedä yhtään mitä tarkoitetaan. "näen läpi" "erinäiset seikat" ja sitten etsitään jotakuta joka kokisi samoin :D :D tai sitten tämä on selvänäkijän aloitus, ja vain vihkiytyneet tietävät, että mitä v***ua tämä meinaa.
Joo, mullakin on vaikka mitä juttuja, ja tykkään tietyistä asioista. Muita?
[quote author="Vierailija" time="25.08.2015 klo 21:09"]Olipa muuten huono aloitus, ei tuosta tiedä yhtään mitä tarkoitetaan. "näen läpi" "erinäiset seikat" ja sitten etsitään jotakuta joka kokisi samoin :D :D tai sitten tämä on selvänäkijän aloitus, ja vain vihkiytyneet tietävät, että mitä v***ua tämä meinaa.
[/quote]
No "näen läpi" tarkoittaa nimenomaan selvänäköä.
Täällä yksi! Mä näen koko luuston, ja joistain miehistä myös erinäisiä pehmytkudoksia. Jännä, ettei naisista näe...
Mä nään ihmisistä yleensäkkin läpi. Oonko bi?