Lue keskustelun säännöt.
Toi Nikita ei kykene elämään yhteiskunnan sääntöjen mukaan!
Kommentit (3)
ei loukkaantuntu sivullisia, kaikki ainekset isoon katastrofiin oli olemassa. Jos kuski on murhaaja, ehdonalaisessa ja täysin laitostunut, ei hänellä järki pyöri päässä, sehän nähtiin jo viime pakomatkan aikana, kun Lappiin piti päästä.
Tuollaisen paikka ei ole vapaalla jalalla, sillä hän ei osaa toimia sääntöjen mukaisesti ja kun rikkkoo lakia, tulee tollainen pakoreaktio. Ensi kerralla joku varmasti jää alle:(
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Fouganthinen vapautuessa että mies kestää noin kolme kuukautta ennen kuin taas rytisee jotenkin. Noh, aika hyvä arvaus kun mies pääsi ulos 2.2.
Jokohan sen vaimo on herännyt todellisuuteen. Hänelle kun oli haastattelussa erityisen tärkeää parisuhteen turvallisuus, kokemiensa väkivaltaisten suhteiden jälkeen. Nii-i. Silloin jos on kyllästynyt väkivaltaisiin miehiin, kannattaa todellakin mennä juttelemaan sillä mielellä suomen tunnetuimman psykopaatti-murhaajan kanssa.