Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä kihlalahjaksi, jos ei tiedä esim. mitä astiastoa nuoripari kerää?

Vierailija
06.03.2008 |

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
06.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Korissa oli kuoharipullo, dvd, hierontaöljy, jalkakylpysuola, saunahunaja ja -tuoksu, kynttilöitä, söpössä purkissa sydämen muotoisia marmeladikarkkeja ja nopat " eroottiseen" peliin. Ton vimpan olisin jättänyt pois jos en olisi kihlaparia tuntenut tosi hyvin.

Vierailija
2/4 |
06.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

kun ei kihlauksen tajuta olevan lupaus avioliitosta...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
06.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei kyllä ole tuntunut kovinkaan joutavilta. Hääpäivä on ollut silloin tiedossa ja häät on myös tullut.

Vierailija
4/4 |
06.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei tullut ;)



Ollaan kylläkin yli 30, joten kai sitä rakkauden huumassakin pitäisi pystyä siivoamaan. Mutta mitään muuta ei tarvita. Kaverit tarjosi skumpat baarissa.



Mutta ehkä jotkut haluaa. Itsevalittu CD-levy parin suosikkibiiseistä, kuvakollaasi, keittiöpurnukat täynnä irtokarkkeja (vaikka sydämenmuotoisia), leffaliput, jotkut hyvät kirjat. Joku hauska peli, rakkausnopat, suklaata, hauskat sukat tai T-paidat.



Ai niin, saatiinhaan mekin kirja 365 days of sensational sex tms.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kahdeksan neljä