Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Naiset, kertokaa miten teidät tyydytetään, mitä toivotte mieheltä?

Vierailija
01.03.2008 |

Tunnen olevani todella kömpelö sängyssä. Yritän kysellä kulloiseltakin naisystävältä mitä hän tahtoo, mistä hän tykkää, mutta vastausta ei tule. Kertokaa te, niin voin ehkä kokeilla seuraavan kerran.



m29

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
01.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sen j' lkeen talaapäinpanon ja klitan hieromista samalla

Vierailija
2/6 |
01.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

klitin nuoleminen ja hellä(!) hieronta tuntuvat taivaalliselle, sitten asentoja mielensä mukaan=) Myös rintojen hieronta kevyesti tekee hyvää.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
01.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Esimerkiksi alkuun ja sitten rajua rakastelua. Usein kyllä suuseksikin saa molemmat laukeamaan.

Vierailija
4/6 |
01.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

sillä naisystäväni käy lenkillä siihen aikaan. Muilla kyllä hyviä vinkkejä. Eli vähän niinkun hitaasti ja hellästi alkuun, vai?



m29

Vierailija
5/6 |
01.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ensi kevyesti ja rauhallisesti nuoleskelua alhaalta ylös asti. Voi tehdä vähän sormipieliä samalla, mutta rauhallisesti.

Ja sitten pitää löytää kielellänsä sinne ylänipukkaan ja kiusoitella sitä kevyesti.



Rasvalla hierominen samalla ideologialla toimii myös ihanasti ja samalla voi vähän nuolla ja näykkiä nännejä.

Rasvaamisen voi aloittaa myös niin, että nainen makaa vatsallaan ja aloittaa hieronnan selän puolelta ja aina välillä vähän ohimennen käy siellä haarovälin puolella.



Stringejen kanssa toimii myös toisenlainen kiusaaminen hyvin, eli hivelyä pikkareiden läpi ja sieltä sivusta ja sitten suoraan asiaan=)

Vierailija
6/6 |
01.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jokaisella on tietysti omat lempileikkinsä ja siksi esim lasi punaviiniä voisi saada naisesi avautumaan, omista fantasioistaan. Meillä katsellaan joskus pornoa ja tyydyttelemme itseämme siinä samalla, ja sitten rakastellaan.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yhdeksän kolme