Äippäpakkauksen vaatteet järkyn huonolaatuisia
En olis ikinä uskonut. -05 edellisen pakkauksen otin ja tosi tyytyväinen olin. Nyt kun laittaa bodyn kerran päälle niin tulee sellaset nypyt etumukseen kun olis kolmella muksulla ollut. Olispas tienny..... olis sillä rahalla saanut paljon parempilaatuisiakin vaatteita.
Kommentit (4)
irtos -04 ja -06 pakkausten toppalakista toinen nauha ekan käyttökerran jälkeen. Saihan sen äkkiä ommeltua takas, mut silti. Ja ne kynsisakset oli tosi surkeat -04 pakkauksessa, semmoset kauhean paksut ja tylsätkin vielä. Oli tosi kiva leikata pienen vauvan kynsiä, kun ei omiansakaan tahtonut saada. Onneksi oli -99 pakkauksessa kunnolliset Fiskarsit!
Menkää Kelan sivuille, sieltä ohjeet miten huonot vaatteet palautetaan.
Ei niitten romppeitten kuulu olla huonoa laatua, takasin vaan.
ja osa vaatteista tosiaan tuntui melko huonolta materiaalilta. Olen oppinut kiinnittämään huomiota materiaalien laatuun, ja kävi mielessä miten nämä kestävät jokusen pesun ja käytön jälkeen. Vielä ei ole kokemusta, kun tavarat ovat yhä paketissa, mutta harmi, jos menevät pian huonoksi.
vaatteet olivat kotimaisia ja todella hyvälaatuisia.
tutan bodeja ym.mitkä maksaa kaupassa jo suht. paljon.
ja makuupussi oli todella hyvä ja talvipuku!!