Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Vauvakuume, synnytys ja taaperot
Vilja-testit
29.01.2008 |
Hei,
Toiveikkaana ajattelen, että pääsisin testaamaan perjantaina ja ajattelin testiä tilailla netistä. Onko joku testaillut netistä ostettavalla Vilja-nimisellä testillä? Pitäisi kuulemma näyttää mahd. raskaus jo kolme päivää ennen kuukautisten alkamista. Itse meinasin kyllä testailla vasta, jos päivän myöhässä.
Kiitos avusta!
Maribell
Kommentit (2)
Luulenpa, että pistän tänään tilaukseen. Kun ei vaan täti yllättäisi... :( Toiveet niin korkealla, että alas tullaan ja lujaa, jos se täti sieltä saapuu. Niin paljon oireita ollut.
Maribell
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Vauvakuume, synnytys ja taaperot
Pikkukakkosesta testasin vilja-testillä ja sain haalean plussan kaksi päivää ennen odotettuja menkkoja. Toisen testin tein kun menkat oli päivän myöhässä ja tuli vahva viiva. Tilaaminen oli helppoa ja testit tuli heti seuraavana päivänä. Eli suosittelen.