Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

seksi ja menkat.

Vierailija
30.12.2007 |

Menkat alko ti ja tänään on ollut jo ihan " puhdas" päivä mutta mies ei suostu seksiin kun ei pidä siitä että lopussa kortsu on punertaa (ehkä). Sano ettei seksiä kunnes on " puhdas" päivä ja tänää oli mutta ei..

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
30.12.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Me kyllä pupuillaan joskus ihan vuodonkin aikana, tosin suihkussa. Siellä se on siistimpää. Minulla kyllä vuoto on tosi vähäistä, että suihkussa ei esim. todellakaan huomaa että kuukautiset on meneillään... (veri valu reisiä pitkin)

Vierailija
2/3 |
30.12.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mies kyllä saa käsi- ja suuhoitoa kun mulla on menkat. No ehkäpä ensi vuonna saan taas seksiä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
30.12.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

kaipaisi ehkä vähän keskustelua...musta täysin luonnollista olla koska vaan. ITse käytän sientä kuukautisten aikaan, sehän jopa estää sen vuodon täysin eikä tarvi lammikossa puuhailla! Ihan sama koska seksiä harrastetaan, ei sillä ole mitään väliä. Aina haluttaa, aina saa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi seitsemän viisi