Lue keskustelun säännöt.
Mitä järkeä on syödä mielialalääkettä, jos itse sen tehoa ei huomaa?? Lääkäri
09.12.2007 |
sanoi, etä ei sitä tehoa itse huomaa, ei yhtäkkiä herää ja huomaa, että kaikki olisi hyvin. Jos tehoa ei itse huomaa, niin mitä järkeä sitä' on syödä..
Kommentit (4)
Itse sain Cipralexia toukokuussa, vasta joskus heinäkuussa tajusin, että hei, minullahan on onnellinen olo! Kauan siis kesti. Olen ollut lääkkeeseen tosi tyytyväinen .... en voi tajuta, miten toukokuussa ja koko lopputalven pystyin olemaan niin masentunut.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Millaisia sivuvaikutuksia sinulle on tullut mielialalääkkeistä? Kiinnostaisi tietää, sillä minun annokseni nostettiin puolella ja nyt tuntuu että muisti pätkii ja tarkkaavaisuus on heikentynyt.
että lopetin sen, kopsak en kokenut siitä olevan hyötyä. Silloin söin n. 3kk. Sivuvaikutuksetkin oli niin pahoja...