miksi en saa orgasmia?
En kai ole koskaan saanut yhdynnässä... miksi se on niin hemmetin vaikeaa? Voiko sitä edes koskaan oppia...
Kommentit (7)
Ärsyttää, että edelleen viljellään tätä " ainoana oikeana tapana" . Sitä voi tavoitella ja täällä on annettu aiemmin vinkkejä (tee haku). Mutta, älä tee siitä itsellesi liian suurta ongelmaa.
oletko koittanut peppupanoa? itse sain vain vaisuja orkkuja normi panossa mutta sitten peppupanossa aivan uskomattoman ihania! tottule ensin rauhassa, älä pelästy vaikka ensi kerrat tuntuisikin siltä että paska tulee housuun just nyt! mutta sitten parin kerran jälkeen hiero ite klittaa samalla ... toimii! ihanaa!
saa ns. emätinorgasmia. Ajatus emätinorgasmien ns. paremmuudesta on peräisin yli sadan vuoden takaa erään herra Freudin kirjoituksista. Hänellä oli toki useita hyviä ajatuksia, mutta tämä on niitä vähemmän onnistuneita ideoita kyseiseltä herralta.
Vierailija:
En kai ole koskaan saanut yhdynnässä... miksi se on niin hemmetin vaikeaa? Voiko sitä edes koskaan oppia...
en tiedä mitään, koska en ole sellaista koskaan kokenut. Minua, kuten ap:takin surettaa se, että orkun saaminen on niin hankalaa, olipa se sitten mitä lajia tahansa. Olisi ihanaa laueta rakastellessa ILMAN että miehen pitää / itse pitää hankalasti kurotellen, käsi puutuen hinkata klittaa. Ilman että sen eteen pitää nähä erityistä vaivaa. Juu, kivaa, että ylipäänsä saa, mutta ainahan saa haaveilla paremmasta!
Hei sinä, joka sanoit, että se vaatii masturboinnista luopumista, voitko tarkentaa? Kuinka paljon ennen masturboit, kuinka kauan piti olla ilman että tepsi?
Vierailija:
Hei sinä, joka sanoit, että se vaatii masturboinnista luopumista, voitko tarkentaa? Kuinka paljon ennen masturboit, kuinka kauan piti olla ilman että tepsi?
yleensä viikkokin ilman herkistää kummasti. Varsinkin oviksen aikoihin, jolloin mulla ei välttämättä ole mielessä muutenkaan mitään muuta kuin " seksi-seksi-seksi-seksi" .
meillä ainakin muuttui kummasti kun itse kiipeää päälle. tietää mikä tuntuu=)
Vaati ennenkaikkea sopivaa mielentilaa ja masturboinnista luopumista.