kuka häädetään tänään BB-talosta?
Kommentit (5)
Naisia vihaava ja alistava limainen pervoilija ulos! Mä laitan sille pari miinusta, harmi kun ei oo varaa enempään.
TOIVOTTAVASTI SUVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ihan kuin siinä olisi jotain väärää haluta näyttää hyvältä. Toinen juttu minkä monet mainitsee, on kiljuminen, kyllähän se niin välillä tekee, kun innostuu, mutta mä en ainakaan 24/7 seuratessa kuulle mitään jatkuvaa kiljuntaa, että se niin paljon häiritsisi =)
Ei mua häirotse se jatkuva meikkaaminen. Kiljuminen ärsyttää ja selän takana paskan jauhaminen. Ja kun sen blondin viihdearvo on puhdas nolla. Siis ei sitä jatkuvaa meikkaamista kuitenkaan ilolla katsele, Jarkko limanuljaskakin saa enemmän säpinää aikaan. Ja Ritusta puhumattakaan!
Hänhän ei kovin hyvin tätä henkilökemiaa talossa tunne, mutta joka kerran on pojalla mennyt häädetyn veikkaus nappiin ;)