Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Maajussi-Teijalle julkisuusoppia oikein " isän kädestä"

Vierailija
07.11.2007 |

Timo taitaa olla se hyljätty kosija ja itkee jälkeenpäin. Toki en epäile etteikö Teijasta olisi ronskiin vetoon. Hyvä soppa :)



ILTALEHTI

Maajussille morsian -ohjelman Teija Särkelä ja hänen toinen sulhasehdokkaansa Timo Virtanen ovat ajautuneet täysin eri linjoille: molemmilla on kesän tapahtumista hyvin erilaiset muistikuvat.



Eilen Teija kertoi IS:lle raivostuneensa Timon väitteistä, joiden mukaan Teija strippasi sulhasehdokkailleen illanvietossa Iso-Syötteen mökissä. Toisella sulholla Akilla oli samantyyliset mielikuvat tapahtuneesta kuin Timolla.



Teija puolestaan kertoi ainoastaan riisuneensa vaatteensa miesten edessä, mutta strippauksesta ei hänen mukaansa ollut lainkaan kyse. Myös Timon mainitsemat kiihkeät suudelmat olivat Teijan mukaan valetta.



Nyt Timo puolestaan haluaa vastata Teijan valehtelusyytöksiin. Hän tähdentää, ettei hänellä ole mitään tarvetta valehdella. Siksi hän omien sanojensa mukaan haluaakin paljastaa kaiken, mitä Teijan mökillä tapahtui. Kiistelty strippausesitys ei ollut Timon mukaan ainoa tapaus, joka sai miehen hurmioitumaan.



- No, jos tässä nyt käydään kaikki tapahtumat läpi, niin seuraavana päivänä Teija ehdotti minulle seksiä, Timo pamauttaa.



Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla