Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Asunnon myynnistä...

Vierailija
31.10.2008 |

Jos on myyty asunto ja menisit katsomaan jos ostamastasi asunnosta mittoja ennen sisäänmuuttoa, vanhat asukit vielä paikalla tavaroineen, niin pitäisikö olla yhtä siistiä kuin asunnon myyntivaiheen yleisesittelyssä vai riittäisikö yleispuhtaus mutta tavaroita mahdottomasti siellä täällä... muuttolaatikoita on toki mutta on muutakin, mikä oli kaapeissa piilossa. Ei jaksaisi nyt millään tsempata.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
31.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

tänne mittailemaan. Kaupat on tehty ihan sama :) ei meillä kyllä hirveäati tavaraa ole levällään, lasten leluja lähinnä ja keittiö ei ole esittelykunnossa :)

Vierailija
2/3 |
31.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kun pitää olla lasten kaikki välikausi ja talvivarusteet ja sadekamppeet kaikki käyttövalmiina. Ja ne lasten lelut.. ja majaleikit.. aargh, kipeitä oltu koko viikko

niin tämä on melkoinen kaaos..

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
31.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tehän asutte sitä asuntoa vielä, niin saa siellä näyttää asutulta. Meilläkin lopullinen kauppa jo tehty, mutta en aio hissutella täällä loppu aikaa, vaan eletään niin kuin ennenkin. Ja meilläkin ollaan oltu kipeänä, oon kuitenkin yrittänyt pakkailla jo samalla ja heitellä pikkuhiljaa turhaa kamaa roskiin.



t. 2