Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Minkälaisia kokemuksia AV-MAMMOILTA löytyy cerazette-minipillereistä??

Vierailija
18.10.2007 |

Hei!

Sain tänään neuvolasta paketin kyseisiä minipillereitä, ja tarkoitus olisi nyt sitten hoitaa noilla pillereillä tuo ehkäisy puoli seuraavan 3 kuukauden ajan. Olisinkin nyt halunnut tietää on kellään kerrottavana omia kokemuksia noista pillereistä?Millaisia sivuvaikutuksia on tullut? entäpä joa olet tullut raskaaksi noiden pillereiden jälkeen, kauanko sinulla meni ennen kuin raskauseut pillereiden jälkeen?

Kertokaa kaikkia kokemuksianne kyseisistä pillereistä, olisin hyvin kiitollinen:)

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
18.10.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

tuli joka toinen kk ihan pikkasen vuotoa. Aiheutti huonotuulisuutta ja haluttomuutta. Lopetin joku aikasitten ja ekat menkat tuli 3vkon jälkeen. Nyt on taas vaihteeksi hyvä olo.

Vierailija
2/2 |
18.10.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sain pillereiden takia yhdynnänjälkeisiä pissatulehduksia, kun pillerit haurastutti muutenkin herkkiä limakalvoja. Mutta ilmeisesti ne aika monelle sopii, kokeilemalla tiedät :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla