Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

pikku maddysta

Vierailija
26.09.2007 |

Tuli taas tämä ihana pieni tyttö mieleen iltarukouksen aikaan.

Toivottavasti löytyy hengissä.Vaikka aina toivoo itselle maallista mammonaa, olisin valmis luopumaan vaikka lottovoitosta itse jos näin kävisi.

Miten tuo tyttö onkin niin kokoajan mielessä...

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
26.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ajattelethan myos niita muita joiden nimia et tieda, koska heidan vanhemmillaan ei ole mahdollisuutta tehda asiasta ns numeroa.

Vierailija
2/5 |
26.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mutta mikä sen ihananpaa, minäkin olisin valmis luopumaan omasta hyvästäni, jos sellainen tapahtuisi!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
26.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset


Että Jumala suojelisi häntä, missä ikinä onkaan. Jaksan edelleen uskoa, että hän on elossa.

Vierailija
4/5 |
26.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olet oikeassa siinä että kaikki lapset ovat tärkeitä. Tämä vaan ollut niin esillä kokoajan. ap

Vierailija
5/5 |
26.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset


On sattumaa, että Madeleinen " kampanja" on saanut näin suuret mittasuhteet, se hyödyntää kaikkia kadonneita lapsia, myös köyhiä ja näin antaa kadonneille lapsille kasvot.



Järjellä ei voi aina selittää sitä, miten eri asiat vaikuttavat syvästi eri ihmisiin ja saa maailman laajuisen huomion ja suuret massat liikkeelle.



Madeleinen tapaus on koskettanut monia, se on tuonut silmiemme eteen ja mieleemme sen tosiasian, että lasten katoaminen on mahdollista ja se voi koskettaa ketä tahansa vanhempaa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kuusi seitsemän