Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mistä saisin ostaa sellaisen pienen pehmeän kylmälaukun?

25.08.2007 |

Meidän moniallergiselle sellainen on ehdoton ja entinen juuri hajosi. Se taas oli saatu pitkällisen etsinnän jälkeen jostain suklaakampanjan kylkiäisenä.... Nettikauppa olisi pop, mutta muutkin kaupat huomiodaan Pk-seutu -Länsi-Uusimaa.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
25.08.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Löysin Etolasta sellaisen Fisher Pricen pienen laukun jonne mahtuu hyvin esim. kaksi isoa tuttipulloa tai pullo ja lasisia vauvanruokapurkkeja.

Vierailija
2/3 |
25.08.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Käykö [url=http://www.babyidea.fi/vauvanhoidosta/thermobag.html] tällainen [/url] Villiankassa oli noita ainakin

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
26.08.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiitos vaivannästänne. Meillä itse asiassa onkin tuollainen Babyidean tyyppinen laukku, merkiltän vain Avent, mutta ennemminkin etsin sellaista neilömäistä- se on osoittautunut parhaaksi ja yllättävän vetoisaksikin. Taisin kuitenkin löytää viimein etsimäni -Huutonetistä:)