PO.P vaatteista
Moi!
Muistelisin, että joskus luin täältä jonkun kirjoituksen, jossa tämä ihminen oli saanut tilattua Suomen Po.pista vaatteita pääkaupunkiseudun ulkopuolelle. Tunnustaako kukaan?
Nyt tuolla Po.pin sivuilla oli pari vaatetta, jotka olis ihan pakko saada eikä kulkua Helsinkiin ole lähiaikoina...
Kommentit (4)
Mä laitoin sähköpostia suoraan liikkeeseen ja itkeskelin kun ei niitä saa ja myyjä lupas mulle lähettää vaatteet postiennakolla. Sit vaan kaverin kans valkattiin iso kasa vaatteita ja laiton tilauksen sähköpostiin ja myyjä (tais olla joku liikkeenhoitaja) keräili vaatteet ja laittoi tulemaan
On muuten parempi mitä enemmän porukat ruinaa niitä vaatteita postitse jospa lopulta tajuaisivat, että on soooou viimevuostuhannen juttu olla myymättä netissä kamaa
Tässä tuon ystävällisen myyjän sposti: nina@polarnopyret.fi
Minä laitoin suoraan Ruotsiin tässä keväällä sähköpostia ja sain sellaisen vastauksen että postimyynti olisi tulossa.. Mutta ei vielä tänä vuonna jonkin suuremman investoinnin takia (eivät ole ehtineet paneutua).
Tarkkaa sanamuotoa en nyt juuri muista kun siitä on kuitenkin aikaa.
Toivoa siis on ;)
pyykkis
niin voin käydä hakemassa ja laitan sulle postiin...
Nostan vielä..