Mihin Oodinin soturit katosivat nyt, kun noita taksiraiskauksia tapahtuu niin paljon? Kuka muistaa oodinit?
Noin 10 vuotta sitten Oodinit pitivät ainakin täällä päin vahtia ostarilla. Kummasti rauhoitti kiihkeäksi äityneen monikulttuurisen mekkaloinnin, kun joukko oodineita ilmestyi paikalle. Suomalaisneidot uskalsivat taas kulkea ostareilla.
VAAN OODINIT, HALOO!!! Missä olette?
N21
taksissa raiskattu
Kommentit (5)
Eihän noita kiinnostanut muu kuin naisten hakkaaminen.
Ne kävi kans meidän kulmilla pyörimässä tasan kerran, joku paikallinen piripää ajoi ne bussin kyytiin ja karkuun eikä ole sen koommin näkyny :' D
Vierailija kirjoitti:
Eihän noita kiinnostanut muu kuin naisten hakkaaminen.
Ainakin yksi Odineista oli hakannut vaimonsa
Kieltämättä huvittaa kun kauhea uho isänmaallisuudesta, mutta mitään eivät ole tehneet kuin uhonneet. Munattomia nykyään nuokin.
Heidät haukuttiin ihan lyttyyn ja leimattiin elämässä epäonnistuineksi luusereiksi valtakunnanmediassa.