Tällaista arkea Harlinit oikeasti elävät
https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000012309286.html
'Aamuisin kello 4 aikaan Renny Harlin, 67, hiipii yläkerrasta alakertaan kirjoittamaan.
Mukaan alakerran sohvalle hän ottaa nuorimmaisensa, nelikuukautisen Daxin, jotta pojan kanssa yöllä heräillyt Johanna, 32, saisi vielä jatkettua uniaan. Nelivuotias Coco-tytär liittyy seuraan yleensä kello kuuteen mennessä, ja Jujuksi kutsuttu kaksivuotias Jules-poika herää usein perässä.
– Nämä kaikki kolme ovat niin helppoja seuralaisia, että minulla on siinä ainakin kolme tuntia omaa aikaa kirjoittaa omia käsikirjoituksia, Renny Harlin kuvailee nykyisiä aamurutiinejaan videopuhelussa.'
Repesin :D kukaan jolla on kolme pientä lasta ei todellakaan usko että kolmen 4-0 -vuotiaan kanssa pystyisi tekemään rauhassa 3 tuntia töitä. Jotain jäi mainitsematta? Lastenhoitaja hoitaa lapset?
Rennosti käsikirjoitti myös tuon tarinan😉
Tuosta perheestä tulee muutenkin julkisuudessa sellaisen olo, että kaikki on kiiltokuvamaidta, ja ihanas ja helppoa. Ja että kaikki tehdään kuten mr Harlin haluaa!