Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi Harrin kohdalla sanotaan, että vointi on OLOSUHTEISIIN nähden hyvä?

Vierailija
04.10.2008 |

Miksi ei vain sanota, että vointi on hyvä? Onko todellisuudessa Harrilla asiat huonommin, mutta siitä ei haluta julkisuuteen sanoa mitään. Mitä luulette? Lisäksi Harri oli sairaalassa aika pitkään jos ihan vasta on päässyt sieltä pois.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
04.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei siitä hetkessä parannuta. Toipuminen vie aikaa. Infektion kuriin saaminen voi käydä hyvällä tuurilla nopeastikin, mutta yleisvoinnin korjaantuminen ei koskaan tapahdu samalla tavalla kuin flunssasta parannuttaessa. Lihasvoimat ovat heikot, syöminen ei ehkä suju normaalisti ja väsymys on kova.

Vierailija
2/2 |
04.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja tuosta taudista voi jäädä ilmeisesti pysyviäkin haittoja.



Tuotanto on sulkenut Harrin suun, ei saa antaa lausuntoja.



Olisi mielenkiintoista kuulla Harrin kertomana taudin kulku kun ilman hänen lupaa ei sitä voi kertoa.



On se jännää kun minä hoksasin syy-yhteyden Duudsonien vierailuun kun Harri tuli kipeäksi mutta tuotanto asiantuntijoineen ei reagoinut heti.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yksi yhdeksän