Pihtaavat eukot ajavat perheenisiä Marika Fingerroosin asiakkaiksi
ONLYFANS-SISÄLLÖNTUOTTAJA Marika Fingerroosin suurin asiakasryhmä on varatut miehet, hän kertoo Ilkka-Pohjalaiselle. Videoilla harrastetaan seksiä vaihtelevien kumppaneiden kanssa, välillä yksin. Monissa parisuhteissa seksielämä saattaa muuttua esimerkiksi lapsen saamisen jälkeen, ja yleinen ilmiö on, että erityisesti miehet päätyvät hakemaan seksiä muualta, artikkelissa kerrotaan.
- Ihan käsittämätöntä. Seksiä harrastetaan vain kerran kuussa ja sitä pidetään normaalina. Mutta eihän mikään parisuhde sellaista kestä, Fingerroos päivittelee.
Kommentit (35)
Eikös se täti ole jo aika räähkä? Maksaako joku hänelle seksikuvista? Aikamoista!
Miksi meille pihtaavien miesten vaimoille ei ole mitään mieskorvikkeita?
On ne miehet heikkoja vässyköitä, ei olla tyytyväisiä parisuhteeseen mutta eroakaan ei uskalleta ottaa koska ei pärjätä yksin.
Pihtaavat mammat ajaa miehensä 50v kumibarbaran selkään
Ikään kuin tekisi suuren palveluksen kansakunnalle kun vie rahat tumputtajilta ja luuseri "perheenisiltä" . . . pitäiskö kiittää.
Itsensä myynyt oksettava l o r t t o tuo Fingerroos. Vit tunsa on löysä ja revähtänyt 🤭
Vaimot eivät pihtaisi seksiä jos heidän miehensä olisivat parempia rakastajia.
Ennemmin maa repee kuin h u o r a häpee
Vierailija kirjoitti:
Miksi meille pihtaavien miesten vaimoille ei ole mitään mieskorvikkeita?
Aika helppoa sellaisen löytäminen on jos on vain halua ja rahaa. Vaikkeivat nuo miehet erityisesti julkisuudessa itsestään huutelekaan.
Kannattaa pihtaavien eukkojen varmistaa, että laatusonnilla on kortsut mukana kun menee moista kyläpyörää polkaisemaan. Siinä herpekset ja kondyloomat voi tulla tuliaisiksi muuten.
Apua, onkohan minun mies mennyt hänen luokseen, tykkää tuollaisista monen kupan ja syfiliksen saaneista naisista, sellaisista, joilla kilo pakkelia naamallaan ja suu ammollaan, helppoina nakkeina pitänyt aina.
Vierailija kirjoitti:
Miksi meille pihtaavien miesten vaimoille ei ole mitään mieskorvikkeita?
Pihtaava mies on satuolento! 😅
Vierailija kirjoitti:
On ne miehet heikkoja vässyköitä, ei olla tyytyväisiä parisuhteeseen mutta eroakaan ei uskalleta ottaa koska ei pärjätä yksin.
Aivan, luulevatko miehet, että tällainen YLEINEN NAINEN haistelee hänen sukkamehujaan, paskasia vaatteitaan tai kokkailee ja suunnittelee isoja projekteja ?
Mikäli maksupilluja ei olisi lainkaan, kuolisko miehet sukupuuttoon ?
Voi ei, tuo ruma nainen vielä julkisuudessa.
Mielummin panen pumpattavaa barbaraa 😆
Eikö tää halpamainen muiden syyllistäminen ole jo aika kulunut tapa hakea itselleen huomiota. Samassa lehdessä on uutinen toisensa perään kun synnytyksenjälkeisen masennuksenkin kanssa nainen jätetään yksin pärjäämään kerta toisensa jälkeen monen lapsen kanssa. Sitten tällaisia uutisia siihen perään.