MARIJA SERIFOVIC ON LESBO! Siis se Serbian Euroviisuvoittaja
Kommentit (16)
Hakeudu töihin, vaihda työpaikkaa, vaihda ystäväpiiriä, hanki kunnollinen koulutus ja sivistyneitä ystäviä, tai muuta kaupunkiin. Noin pieni elämä ei voi olla kenelläkään, oikeasti.
ELI SE NYT VEIKIN AIVAN VITUSTI AIKAA KIRJOITTAA ETTÄ MARIJA ON LESBO!!!! eli elämäni pyörii nyt hänen lesbouden ympärillä????????????
voi helvetti, tälläkin palstalla on asiassta kiistelty. Ajattelin vaan kirjoittaa, että Marija on julkisesti myöntänyt olevansa lesbo!!!! Mutta anteeksi perun sanani jatkakaa väittelyä sitten jos tämän totuuden esiintuominen tekee minusta muka ahdasmielisen ihmisen!!!!!!
Vierailija:
Hakeudu töihin, vaihda työpaikkaa, vaihda ystäväpiiriä, hanki kunnollinen koulutus ja sivistyneitä ystäviä, tai muuta kaupunkiin. Noin pieni elämä ei voi olla kenelläkään, oikeasti.
Peter-Philipp Schmitt raportoi Helsingistä ja jatkaa:
- Silmälasit eivät olleet ainoa asia, joka erotti (voittaja Serbian) Marija Serifovicin entisen itäblokin pitkäjalkaisista edustajista. Nuori nainen puhui Helsingissä rohkeasti homoseksuaalisuudestaan ja syvästä uskostaan Jumalaan.
Reisitaskut oli vaan ommeltu housujen sisäpuolelle...
Oletko ehkä samoinpäin suuntautunut, kuin Serbian edustaja, vai mistä johtuu..?
En olisi kyllä uskonut ensinäkemältä.
No yli puolet esiintyjistä oli niitä samoja, ulkonäön perusteella. Kyllähän lepakon ja homppelin tunnistaa jo kaukaa....
Kun katsoin viisuja, pidin itsestäänselvänä, että lesbous oli osa sitä kokonaisuutta (esiintyjän asu, naisporukka, yleisfiilis) mutta rupesin sitten epäilemään. Hesari nettiartikkelissa sanottiin, että asu oli stylistin valitsema. No, ilmeisesti ensivaikutelma osui oikeaan.
Ja pidin voittajasta kovasti.
Kun mä luulin että oli nuori mies.....
En katsonut minkä niminen laulaja oli, mutta oletin että oli mies, kun näytti lähinnä nuorelta mieheltä.
että tässä nyt kosiskellaan viisufriikkien ääniä. Eli niiden homojen.
se kamala irvistys-leuka pitkällä. on tainnu olla mies edellisessä elämässään...
Satuin ajattelemaan Hannan esityksen aikana, että taitaa tämä käydä salilla, löytyi olkavarresta jotakin... Taitaa olla hetero kumminkin :)
Saisi käydä salilla, jos on jo tuossa iässä noin löllö.
:)Ei mitään lesboutta vastaan, mutta jotenkin eristyksestä tuli mieleen miten miesmäinen lesbo seisoi naisjoukon keskellä. Vähän kuin pornofilmin alku ja piti koko ajan miettiä mihin tämä johtaa.
Marija on kuitenkin julkilesbo.