Mistä näin 20-vuotiaana tyttönä/naisena voisi löytää sellaisen perinteisen raavaan miehen?
Mikään huppu päässä energiajuomaa litkivä ja tietokonepelejä pelavaa löysäilijä tai itseään peilin edessä laittava mallipoju ei kiinnosta.
Haaveilen miehestä joka on kätevä käsistään. Sellainen lihaksikas, leveärintainen ja parrakas nallekarhu.
Kommentit (26)
Et löydä mistään Jarmo. Se peruukki ei auta yhtään. Et mene 20- vuotiaasta naisesta. Et kyllä senikäisestä miehestäkään.
Oho, onpa Pertti nuorentunut. Tai siis kuvittelee olevansa nuorentunut ja nainen.
Maaseudulta, mutta se ei ole sitten yhteensopiva soijalatten ja palvelu-lifestylen kanssa.
Jopa meni mammoilla äkkiä tunteisiin :D
Perinteisiä miehiä löytää olemalla perinteinen nainen. Ei ne konservatiiviset miehet halua mitään "modernia" naista jolla on tatskat ja nenärengas ja energiajuoma kädessä ja selittää jotain feministista soopaa patriarkaatista.
poikaseni, raavas tarkoittaa täysikasvuista nautaa
Pysyttele neitseenä nelikymppiseksi nyt ensialkuun ainakin, se osoittaa tolkkuutta
Vierailija kirjoitti:
T. Pekka 35
Pekka on lurppamuna.
Eikös niissä romanttisissa halpiskioskikirjoissa ollut sellaista? Se pierulle ja jalkahielle haiskahtava partajörö koulupudokas genre on nykyään vähemmän kysyttyä matskua.
Mene Pertti raksalle, nosta vähän hameen helmaa ja laita kunnon push upit.
Prätkäjengistä eli alat vain moottioripyöräilemään niin löytyy nallekarhua joka lähtöön.
Raavas mies kuulostaa sellaiselta, jolla räkä valuu ja persvako vilkkuu. 😂🤮
Käyttääkö joku alle 70v vielä sanaa raavas? Hyh. Ehkä jossain metsän keskellä on sellaisia raavaita jotka kossupullo kainalossa piereskelevät töllissään.
T. Pekka 35