sinulle joka laihtunut herbalifella 15kiloa -
miten söit? tai joitko pelkästään niitä tuotteita? kauanko kesti toi -15kiloa? ovatko pysyneet? kiitos jos vastaat. Mulla 1 purkki (vanilja) ja otan nyt 1 annos pvssä, ja yritän muuten ajatella mitä syön. Vasta eka viikko menossa. Kymmenen pitäisi saada veks.
Kommentit (4)
1 kerta päivässä on vasta painonhallintaan. Sinun pitää korvata kaks ateriaa pirtelöllä jos haluat laihtua. Itse tein näin:
aamu:pirtelö (sekoitin usein vähän marjoja, banaania tai jugurttia mukaan) sitten ne vitamiinit ja tabut
aamupäivä: thermo complete tms tabletti, proteiinipatukka
lounas: pirtelö
iltapäivä: hedelmää, vihannesta tms ja se tabu taas
ilta: normaali ateria perheen kanssa
paljon vettä päälle, tein 2-3 kävelylenkkiä viikossa, kahdessa kuukaudessa lähti 8kg eli nopeasti. loput lähti vähän hitaammin. nyt on pysynyt paino pois jo 6 vuotta, ehkä kilo kaks tullut siitä kun lopetin, mutta minulle tuo on jäänyt elämäntavaksi, otan vieläkin joskus pirtelöitä ja patukoita, syön terveellisesti
jos hengenvaarallista mönjää? =) Tää oli päivän paras =)
täällä joku herbalife edustaja puhuu paskaa. Äläkä syö, se on hengenvaarallista mönjää.