Kuinka usein teidän naisenne pillu tuoksuu kiimalle
Omalla vaimolla tuntuu pillu aina tuoksuvan kiimalle. Ihana upottaa kädet pilluun ja haistella sormea pitkin päivää.
Kommentit (4)
Olen ollut nykyisen naiseni kanssa vasta puoli vuotta, mutta sanoisin, että hänen pillunsa on harvinaisen tuoksuton. Karvoitus on sellainen trimmattu tupsu, kolmion kärki, ja siinä joskus tuoksuu vähän pissa, jos pesuista on vaikka puoli päivää. Mutta itse vulva ja sen eritteet ovat lähes hajuttomia.
Johtuu ehkä suht pienistä sisemmistä häpyhuulista, jotka vain alempana hieman pilkistävät ulompien välistä. En-vaimolla oli isot "elefantin korvat" ja pimpissä voimakkaammat tuoksut.
Onhan pillussa oma miellyttävä tuoksunsa aina. Kerran kuukaudessa, kun limakin muttuu sitkeäksi on sitten oikea kiiman tuoksu. Sitä on näin miehenä vaikea vastustaa, se vain vetää puoleensa.
Vierailija kirjoitti:
Onhan pillussa oma miellyttävä tuoksunsa aina. Kerran kuukaudessa, kun limakin muttuu sitkeäksi on sitten oikea kiiman tuoksu. Sitä on näin miehenä vaikea vastustaa, se vain vetää puoleensa.
Tuollainen tilanne oli meilläkin vuosikaudet. Viime marraskuun jälkeen on tilanne jostakin syystä vähän muuttunut. Aamulla töihin lähtiessään hän tuoksuu siihen aikaan kuukaudesta kyllä ihanasti kiimalta, mutta kun hän tulee töiden jälkeen käymästään pilateksesta, on tuoksu muuttunut jotenkin tympeäksi. Ennen pilates vain voimisti ihanaa aromia. Ennen hän halusi myös heti pilateksesta tultuaan rakastella. Nyt hän haluaa suihkuun ja on sitten liian väsynyt. Pitäisiköhän usuttaa häntä lääkäriiin?
Vaimolla on pcos eli monirakkulaoireyhtymä, en sitten tiedä vaikuttaako tämä siihen, että pillu on aina kiimaisen tuoksuinen. Ainakin se nostaa testosteroniarvoja naisella.
-ap-