Käykö kenenkään mies puristelemasssa pepusta, kun oot vessassa???
Tissinpuristeluketjun innoittamana: Käykö kenenkään mies puristelemassa pepusta, kun oot vetämässä housuja ylös vessassa??? Se vasta on ärsyttävää ja rasittavaa. Muksut on pieniä, joten aika usein käydään vessassa ovi auki, kun muuten on joku siinä heti ränkyttämässä.
Sit jos mies sattuu siihen ovelle kun oon just noussut pöntöltä niin rupeaa lääppimään peppua. Mun mielestä kuvottavaa ja tosi epämukavaa, pelkään aina, että oon vaikka huonosti pyyhkinyt ja käsi osuu johonkin pisaraan (ei oo koskaan käynyt, mutta epämiellyttävä ajatus). Olen sille selittänyt ja rautalangasta vääntänyt, että en mielellään yhdistä mitään seksuaalista tai vessajuttuja, menee maku... Mutta tuntuu unohtuvan. AARGGHHHH!!! Niin kuin ei se riittäis, että lapset häiritsee vessarauhaa!!!
Kommentit (4)
Mutta lapset on heti roikkumassa ovenkahvassa jos ovi on lukossa, rämpyttävät kahvaa koko ajan kamalan huudon säestämänä. Sen sijaan jos oven jättää hitusen raolleen ne jatkavat leikkejään ja pysyvät poissa.
Mies ei varmaan opi ikinä eli oven lukitseminen on kannattavampi ja parempi keino :)
Täytynee jaksaa lasten huuto oven takana. Niin kuin joku sanoi, se mies ei ainakaan opi!!!
vessan ovessa on lukko