Tapailumiehen kanssa hienossa ravintolassa syömässä, ruokailun päätteeksi kaivoi esille Herra Hakkaraisen xylitol-pastillit ja tarjosi
Sanoi, ettei tule reikiä hampaisiin, jos ottaa pastillin aterian päätteeksi. Niin odotin että kaivaa esille Nordean platinum kortin eikä jotain lasten hammaspastilleja. Taas jouduin pettymään. :/
Kommentit (22)
Fiksu mies pitää huolta hampaistaan. Antelias ja kohteluas mies kun tarjosi sinullekin.
Sellaiasta se on kun osa meistä haluaa suhteelta tasa-arvoa tosiet vain kumppanin varallisuuden ja rahat. - Vaikutti kuvauksesi perusteella muuten huomaavaiselta ja huumorintajuiselta mieheltä.
Jos olisit mennyt yöksi miehen luo, niin aamulla olisit saanut vitanallen.
Olen ottanut kaupasta pari kertaa. Tulee raikas suu. Ei tullut juuri vatsavaivoja niistä kun ei ole aspartaamia ym. Hyvä pastilli, mutta hieman jauhemainen. Mansikka.
No olisi mennyt ravintolailta pilalle. Olisin heittäytynyt itkupotkuraivaroimaan lattialle, koska mies oli naista häpäisevä sika!
sen siitä saa kun deittailee kilttiksiä, jotka tarjoilee ekoilla treffeillä ravintola-annoksia
itse olisin ekoilla treffeillä vain pannut ja sitten hylännyt tienvarteen
t. jännämies
Täydellisen upea mies! Olipa söpö, älykäs ja hauska ele.
Vierailija kirjoitti:
sen siitä saa kun deittailee kilttiksiä, jotka tarjoilee ekoilla treffeillä ravintola-annoksia
itse olisin ekoilla treffeillä vain pannut ja sitten hylännyt tienvarteen
t. jännämies
Ja ainoa pastilli tarjolla olisi ollut rekkamiehen pastilli.
Aika ikävä tapa sinulla hoitaa hampaita jos odotat, että aterian päätteeksi ronkkisit hapmaitasi pankkikortilla ja tai mahd. vielä tosien pankkikortilla
Sinkkumies
Vierailija kirjoitti:
Kaskun ei hubba hubba purkkaa🤣🤣🤣🤣
Huano.
Kyllä meillä napsitaan Herra Hakkaraisia ikään katsomatta.
Vierailija kirjoitti:
Jos olisit mennyt yöksi miehen luo, niin aamulla olisit saanut vitanallen.
Oijoi, siinä olisi ollut mies minun makuuni.
Mun mielestä aika hauska juttu! Voisin itse kuvitella tekeväni samalla tavalla :D
Jollain meistä itsestämme huolta pitävistä naisista on illuminaatti hampaat. Ei xylitol auta niiden kanssa mitenkään.
Tapailumies menee kategoriaan tämän hetken ärsyttävimmät sanat
Ei sit hampaiden terveys kiinnosta sinua?