Paras silmänympärysvoide nelikymppiselle naiselle?
Kommentit (8)
Olen käyttänyt Pirkan silmänympärysvoidetta vuosia, ei ryppyjä eikä tummia silmänaluksia. Edullinen hyvä voide.
Ajattelin ostaa, sitten kun on rahaa jonkun näistä: Lorealin Midnight, Louis Widmerin Eye Contour Creamin tai Lancomelta esim. Genifiquen. Halvempiakin ehdotuksia otetaan vastaan (edellisen lisäksi)
Ap
Monia on tullut kokeiltua mutta Avenella paras. Siihen alle hyaluroni-tai peptidiseerumia (käytän yleensä Ordinaryn tuotteita).
BYBI Eye Plump Overnight Eye Cream on aivan ihanan kosteuttava ja ravitseva.
Pirkka. Hinta-laatusuhde loistava. Siihen alle bakuchiolia tai Lumenen Valo-seerumia.
Nivean Q10-silmänympärysvoide. Talvella sisäilman kuivuessa rasvainen bepanthen yön yli runsaasti levitettynä tarpeen mukaam, esim. kerran kuussa.
Kyselen samaa. Tykkäsin yhdestä Lidlin voiteesta mutta se lopetettiin. Nyt käytössä Lumene lähde.. mutta Lidlin voittaessa oli paksumpi koostumus.