Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kaikki tuntemani todella isorintaiset ovat huomattavan ylipainoisia.

Vierailija
21.04.2007 |

Minullakin on nyt B/C kupin rinnat ja panoa 67:(



Kun painoin 52 kuppi oli ponteva A :)



Jos painoa tulisi toinen mokoma lisää, olisi mulla takuulla isot rinnat;-)



Rasvakudostahan se on.

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
21.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yksi työkaverini mm. on pitkä ja hoikka ja silti isorintainen. Yksi kaverini oli ennen lihava ja isorintainen ja laihutti itsensä hoikaksi ja on edelleen isorintainen. Itse olen aina b-kuppinen, vaikka paino on vaihdellut suuntaan jos toiseen (ei toki yli- tai alipainon puolelle). Pelkästään raskaus- ja imetysaikana olen tarvinnut isommat liivit.

Vierailija
2/6 |
21.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miulla aollut aikuisiän d-kuppi. Olen 169 cm ja painoa 65kg, painoni vaihdellut vuosien varrella 58-78 kg ja aina d-kuppi, olen rintava ja jaloista hoikka ja pitkäjalkainen. Äidilläni sama juttu ollut . Pienempiä rintoja en haluaisi, enkä isompiakaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
21.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja rintava sen lisäksi.

Vierailija
4/6 |
21.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla liivikoko 75 D ja painoa 50 kg !!!!

Vierailija
5/6 |
21.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

että 25kg sitten (olin todella hoikka) rinnat olivat kokoa 70DD-75D/DD mallista riippuen. Nykyään koko on 80DD joten rinnat eivät ole kamalsti kasvaneet (toki kuppi koossa 80DD isompi kun koossa 70DD) mutta toisaalta rinnat hukkuvat nykyään enemmän muun " läskin sekaan" , eli näytän " tasaisesti tukevalta" vaikka muotoja onkin, verrattuna siihen laihaan likkaan jolla oli kroppaan nähden isot tissit.

Vierailija
6/6 |
21.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

BMI on 21, liivikoko 75DD. Kun BMI oli 18, olivat rinnat ihan samankokoiset.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme viisi kolme