Seksisuhde naispuolisen narsistin kanssa.
Narsisti diagnoosia heitetään ilmoille kovin helposti, mutta onko kellään kokemusta aidosta naispuolisesta narsistista seksisuhteessa?
Itse olin seksisuhteessa naispuolisen narsistin kanssa ja täytyy myöntää, että huimaa seksiä kunnes ymmärsi sen olevan hallintaa ja vallankäyttöä. Seksiä käytettiin pitämään minut koukussa.
Kun ymmärsin kokeilla kuolleen kiven taktiikkaa alkoi narsistin kuori rakoilla. Tämän jälkeen yritin tehdä eroa. Lähes aina eron tekeminen päättyi seksiin. Hassua kyllä hän jopa raiskasi minut pari kertaa, kun yritin kieltäytyä seksistä. Kiihotti pakolla, vaikka yritin kieltäytyä.
Oli ihmeellisen hankala päästä tästä varatusta naisesta eroon, vaikka järki sanoo muuta eläin sisällä taipuu seksinhimoissaan.
Onko muilla miehillä kokemusta tällaisesta?
Kommentit (5)
missä on narsismin raja miten ilmenee, piilonarssi?empatiaahan voi olla tietyissä toimissa js taas kohta ohitusta riippuu mikä hyödyttää
Hyvää seksiä tiedossa, syytä olla toimivamies, unohda muunlainen seuranpito.