Kertokaa mitä tästäkin nyt pitäis ajatella?
Eli mies ketä oon tapaillut, katosi täysin pariksi päiväksi. Tähän asti siis viestitellyt aamusta iltaan ja ollaan nähtykin lähes päivittäin ja myös ilmoittanut menoistaan vaikka ei olisi tarvinnut. Sitten hän yhtäkkiä jatkaa kuin mitään ei olisi tapahtunut vaikka itse olin jo tullut siihen lopputulokseen että antaa olla.
Kommentit (5)
Unohtunut pelaamaan? Käynyt juhlimassa? Epäile addiktiota ja ilahdu, jos osoittautuu vääräksi epäilyksi.
Vierailija kirjoitti:
Alkoholi ongelma?
Siis on joo. Sehän hänellä on se oli tiedossa.
Vierailija kirjoitti:
Unohtunut pelaamaan? Käynyt juhlimassa? Epäile addiktiota ja ilahdu, jos osoittautuu vääräksi epäilyksi.
Siis alkoholiongelma on mutta ei hän sitä myönnä edes vaan väittää vaan tykkäävänsä kaljasta. Pirkkakalja kun on varmaan niin hyvää että sitä pitää juoda laatikko päivässä ihan vaan maun vuoksi
Kai mun vaan pitää unohtaa koko tyyppi vaikka ensin ajattelin että se alkoholin käyttö on vaan positiivinen asia kun oon aina haaveillut alkoholistin "hoitamisesta". Mutta eilen sain tiedon opiskelupaikasta ja haluan keskittyä siihen kouluun enkä miettimään mitä toinen mahtaakaan puuhata ja onko sillä kaikki nyt hyvin.
Alkoholi ongelma?