Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Parkuketju lapsettomuudesta kärsiville - saa valittaa ja purkaa tuntojaan vapaasti.

Vierailija
28.03.2007 |

Anna palaa. Tähän ketjuun saat kertoa syvimmät tuntosi. Toivon ettei lapselliset kommentoi ja hauku lapsettomia jos nyt joku niin tekeekin jätä se huomiotta.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
28.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eivätkä kuulemma edes tunne siitä minkäänlaista syyllisyyttä. Toiset odottaa vuosikausia, että saisivat lapsen. Miksei voi antaa sitä lasta adoptioon? Mieluummin otetaan henki pois. On se niin väärin. Väärin sekä sitä lasta kohtaan, jolta viedään ainutkertainen elämä ja väärin niitä kohtaa, jotka haluaisivat sen lapsen.

Vierailija
2/2 |
28.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nyt on oviksen aika mutta oon taas ihan 100 varma ettei tärppää, kun ei ole aikaisemminkaan tärpännyt. Oikeesti hatuttaa jo valmiiksi se että 2 viikon päästä alkaa menkat ja työkaverit kulkee maha pystyssä! KAIKKI muut tulee raskaaksi paitsi minä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! S**tana!!!!!!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi yhdeksän yksi