rintasyöpä..
Kommentit (5)
Miten se rinnan poisto, sekä kaamea lääkitys on teille tehnyt? Mun upea ja rikas seksielämä kuihtui sillai, että lääkitys vei tunnon ja osin halutkin.
Lääke vaihdettiin kyllä, ja nyt saan taas orgasmeja, vaikkei ne ole yhtä kovia kuin ennen. Mies kyllä halukas edelleen, onneksi, enkä kieltäydy.
Olenko ihan ainoa, jolle näin käynyt? Voi myös olla, ettei seksi ole muilla edes mielessä..kertokaa pliis!
Kerra jotain tapaista kysyin, niin muutama mies vastasi: ei haitannut erektiota ollenkaan, vaikka oli arpia. Ouh yes!
Kyllä olikin empaattinen vastaus. Pääsit siis panolle piruparka!
Ei miehiä kiinnosta kuin pukille pääsy.
Oisko nyt jollain hiukan laajempaa kokemusta? Siis halut kadonneet melkein kokonaan vaikka olin oikea seksipeto aiemmin; halusin monta kertaa pivässä.
Ja tosiaan orgasmit aivan mietoja,,,tuskin tiedän mitä tapahtuu.
Ihan kamalaa. Olen silti mieheni kanssa jatkuvasti, vaikka into on melkeen kolmosen tasolla, kouluarvosanassa.
Olisin valmis jättämään lääkkeet pois ja alkamaan estrogeenin syönnin, kaiken uhallakin, sillä mun syöpä ei ollu pahinta ollenkaan, vaikka halusivatkin viedä koko rinnan. Ja veivätkin. Harkitsen nyt uutta rintaa, kun kesäkin tulossa.
Juu, vaimolla triplanegatiivinen versio eli se ikävin agressiivisin vaihtoehto. Onneksi levinnyt vain kainaloon. Sai uudet hoidot ja puoli vuotta hoitojen lopettamisen jälkeen terveen paperit. Näistähän ei kukaan tiedä miten uusii vai uusiiko. Ennen nykyisiä hoitoja elinaika oli kait n 5 v.