Lue keskustelun säännöt.
Kaupassa kotimaisia mansikoita pahvirasiassa 6 kpl ja hinta 6,99e!
08.06.2025 |
Pöyristyneenä täällä olen vieläkin. Yksi mansikka, olkoonkin että oli reilun kokoinen, maksaa yli euron! En ostanut tietenkään. Kuka ostaa?
Kommentit (23)
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Vieläkin pöyristyttää ja huimaa.
Löytyisiköhän hätään jokin tukiryhmä? Anonyymit pöyristyneet mansikanostajat?
😅 tarvin tällaista tukea, siksi tänne huudan pöyristymistäni.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija kirjoitti:
6 mansikkaa ja sitte jäätelöpallo jätskikioskilta. Siinä on se 12€ mennyt heti
Hurjalta kuulostaa, pöyristyin taas vähän lisää.
Jäätelön ostan Koo-kaupasta, litran paketin saa reilusti alle 3 egee. Yksi paketti riittää mulla neljään jädeannokseen ja saa eri makuja 😋
6 mansikkaa ja sitte jäätelöpallo jätskikioskilta. Siinä on se 12€ mennyt heti